روش نگهداری از تشک

روش نگهداری از تشک

خرید هر کالایی از اهمیت خیلی زیادی برخورداره ولی روش نگهداری از اون کالا از اهمیت بیشتری برخورداره و در این مقاله می خوام به بگم اگر از تشکت به خوبی محافظت کنی اون هم از بدن تو به درستی مواظب می کند و بهت آرامش می ده:

1. هر 6 ماه یکبار تشکت را پشت و رو کن و هر 3 ماه یکبار سر و ته کن تا همه قسمت های تشک به صورت یکنواخت استفاده شوند و طول عمر تشکت بالا بره:

2.زمانی که یک گوشی موبایل می خری برای اینکه ازش در مقابل ضربه محافظ کنی یک گارد براش می خری تا اتفاقی براش نیوفته! در تشک هم همینطوره اگر تشک خریدی حتماً براش محافظ تشک ضد آب هم بخر تا از تشکت در مقابل آب و عرق و کثیفی های اتفاقی جلوگیری کند و دیگر نگرانی بابت تمیزی تشک نداشته باشی.

جارو کردن سطح تشک

3. استفاده متداول از تشک باعث کثیف شدن تشک در گذر زمان می شه و امکان ریختن موی بدن و پرز بر روی تشک می شه پس هر از چند گاهی که منزل را جارو می کنی روی سطح تشک را با جارو برقی تمیز کن.

کف تخت شیاردار

4. تشک ها زمانی بهترین عملکرد را دارند که بر روی سطح بسیار صاف قرار داده شوند، پس اگر کفی تخت خوابت از مدل های شیاردار هستش حتماً عوضش کن و مدل های صاف بدون شیاردار استفاده کن.

بالا پایین پریدن روی تشک

5. از بالا پایین پریدن بچه ها بر روی تشک جداً خودداری کن چون دوام و راحتی لایه های تشک را از بین می بره و باعث پوسیدگی پارچه رویی تشک می شه.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بروزرسانی سایت در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ *** ارسال رایگان خرید بالای ۶۰۰ هزار تومان
+

منو فروشگاه