برای شناختن آرام خواب بهتر است ابتدا با من میلاد شکرانی مؤسس آرام خواب همراه شوید و با داستان شکل گیری آرام خواب آشنا شوید.

فعالیت من به عنوان شاگرد ساده مغازه سرویس خواب و تشک فروشی بعد از سپری کردن دوران مهندسی الکترونیک در سال ۱۳۸۵ شروع شده از ابتدا سعی من بر این بود که تمام سختی های این مسیر پر چالش را طی کنم، ابتدا سعی کردم تا شناختی کامل و با جزئیات نسبت به روند تولید هر کالای خوابی کسب کنم، سپس سعی می کردم یاد بگیرم در مواجه با یک مشتری چطور می تونم خدمات بهتر و کالای مرغوب تری را معرفی و مشتری را ترغیب به خرید کالای با کیفیت تر کنم و هنوز هم بعد از گذشت ۱۵ سال اعتقاد دارم مشتری من زمانی که فروشگاه را ترک می کند ۲ عامل را همیشه به یاد دارد:

۱. کالای من و دوام و کارائی که دارد.

۲. رفتار من در مواجه با خودشان

پس بعد از شناخت کالاها و درک درست از کارائی و نکات مثبت و منفی روی خودم و نحوه ارائه کالا به مشتری بسیار دقت کردم و سعی کردم روز به روز بهتر شدم.

در گذر این سال ها با تماس مکرر با مشتریان قدیمی هر کالایی را از لحاظ بازخورد و کارائی و تجربه مشتری به دقت بررسی کردم و خوب را نگه داشتم و بدها را حذف کردم.

بعد از گذشت ۲ سال از دوران شاگردی و یادگیری کامل در سال ۱۳۸۷ اولین آرام خواب را تأسیس کردم و با بودجه خیلی مختصری که داشتم چند مدل سرویس خواب – تشک Istikbal – تشک دنلپ – تشک تن آسای به تعداد محدود و چند نمونه روتختی از برند تاچ TAC ترکیه تهیه و در فروشگاه خود قرار دادم و می شه گفت این مسیر شروع شکل گیری آرام خواب بود، ولی آرام خواب پایین و بالا در بازار ایران زیاد داشت و متأسفانه با افزایش نرخ دلار در این سال ها من ۳ مرتبه به طور کامل ورشکست شدم ولی هنوز می دانستم که به این شغل بسیار علاقه مند هستم. پس باز از صفر شروع کردم و حالا بعد از گذشت ۱۵ سال به جرأت می توانم بگم یکی از قوی ترین شناخت ها را نسبت به کالاها و کارائی هاشون دارم و باز هم علاقه مند به مشاوره دادن به همه هم میهنان عزیزم هستم.

شما اکنون می توانید آرام خواب را در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، وب سایت رسمی ما به نشانی  https://aramkhab.com دنبال کنید.

و به راحتی و با اطمینان از خدمات و محصولات ما استفاده نمایید.

ما اینجا هر چیزی را قبل از موجود کردن، تست می کنیم و از لحاظ کیفیت بررسی می کنیم.

یه روز خوب از شب قبل شروع می شه ! 

 

بروزرسانی سایت در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ *** ارسال رایگان خرید بالای ۶۰۰ هزار تومان
+

منو فروشگاه