خدمات پس از فروشبه فروشگاه آرام خواب خوش آمدید.

فروشگاه آرام خواب با مدیریت آقای میلاد شکرانی برای تحقق و اهداف و با تجربه 15 ساله خود قدم در بستر دنیای مجازی با ارائه دهنده خدماتی همچون فروش تخصصی تشک، فروش کالای خواب و فروش حوله و وسایل حمام با ارائه مقالاتی کاملاً تخصصی در همین زمینه قدم نهاده و فعالیت خود را برای هم میهنان خود آغاز کرده است. اکثر شرکت هایی که محصولاتی همانند تشک را تولید می کنند خرید اینترنتی از وب سایت ها را خلاف دانسته و از ارائه خدمات پس از فروش به خریداران خودداری می نمایند. ولی…. وب سایت آرام خواب یک وب سایت بر پایه فروشگاه حقیقی بوده و هیچ تفاوتی با خرید حضوری شما عزیزان ندارد و ما زمان تحویل محصولات به شما فاکتور رسمی ارائه خواهیم داد که مشمول کلیه خدمات پس از فروش خواهد بود! در ضمن فروشگاه آرام خواب نمایندگی برند های تشک ایران خواب، تشک رویا و تشک خوشخواب و نمایندگی انحصاری روتختی: کاتن باکس Cotton Box ترکیه در ایران می باشد.

فروشگاه آرام خواب در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی برای شما عزیزان تا آخرین لحظه همراه شما خواهد بود پس با خیال راحت به ما اعتماد کنید و بهترین خرید آنلاین را تجربه نمایید.

این بخش شامل:

«مشاوره تخصصی» در زمینه فروش تشک، فروش کالای خواب، فروش حوله و وسایل حمام با پُر کردن فرم درخواست مشاوره در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم و در زمینه «خرید تشک»، «خرید کالای خواب»، «خرید حوله و وسایل حمام» مشاوره رایگان ارائه خواهیم داد.

«سوالات متداول» با پاسخ دادن به سوالاتی در زمینه خرید از وب سایت ما به شما کمک می کند تا بتوانید خریدی راحت و آسوده را تجربه کنید.

«رهگیری سفارش» که شامل دو نوع کالای کوچک و بزرگ که کالاهای کوچک را از طریق اداره پست بخش «رهگیری مرسولات پستی» قابل پیگیری است و کالاهای بزرگ را  توسط باربری ارسال و بارنامه مذکور از طریق شماره همراه شما به واتس آپ و یا شماره بارنامه و مشخصات تخلیه بار برای شما پیامک می شود. 

«نظرسنجی» به نقطه نظرات خود اشاره می کنید تا باعث بهبود روند عملکرد ما شود.

«ثبت شکایت» به انتقادات خود اشاره می کنید تا باعث بهبود روند عملکرد ما شود.

«درباره ما» به شناختن بهتر آرام خواب و آقای میلاد شکرانی مؤسس آرام خواب  و داستان شکل گیری آرام خواب آشنا می شوید.

 

 

بروزرسانی سایت در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ *** ارسال رایگان خرید بالای ۶۰۰ هزار تومان
+

منو فروشگاه