علائم تعویض تشک

نشانه ها و زمان تعویض تشکعلائم تعویض تشک

تشک جزو کالاهای منزل هستش که واقعاً در حقش ظلم شده است و تا وقتی که دیگه واقعاً بدن ما کاملاً درد نگرفته و آسیب ندیده حاضر به تعویض آن نیستیم و چه بسا با همین صرفه جویی های بی مورد باعث از دست دادن سلامتی خودمان و رسیدن آسیب جدی به کمر خودمان بشیم و مجبور بشیم چندین برابر هزینه خرید یک تشک خوب را برای هزینه درمان کمردرد به پزشک پرداخت کنیم و در برخی موارد این آسیب ها به قدری جدی پیش می ره که ما متوجه آن نیستیم و به طور کامل دیسک کمر شدید گرفته و درمان را سخت و غیر ممکن می کنیم.

در این مقاله به چندین علامت جدی برای تعویض تشک اشاره می کنم تا بدونی چه زمانی وقتشه یک تشک جدید بخری.

راهنمای خرید تشک

  1. اگر دیدی شکل ظاهر تشکت تغییر کرده و یا در قسمتی که می خوابی فرورفتگی وجود داره این علامت ها یکی از اساسی ترین زنگ خطرهای تعویض تشک هستش! از دیگر علامت های ظاهری بیرون زدگی فنر از پارچه تشک و پارگی پارچه تشک و دفرمگی در دیواره تشک هستش.

 کمردرد صبح

2. اگر صبح ها از خواب پا میشی و احساس گرفتگی و خستگی در ناحیه کمر و سر شانه احساس می کنی این تشک حمل وزن شما را دیگر نداره و یا اینکه برای شما خیلی سفت هستش و بایستی حتماً عوض بشه.

تغییر ظاهر فنر تشک

اگر روی تشکی که می خوابی صدای جیرجیر می یاد این جزو علائمی هستش که فنر تشک شما دچار شکستگی شده و امکان آسیب رسوندن و سوراخ کردن پارچه تشک وجود داره.

ما اینجائیم تا تجربه چندین سال فروش موفق خودمان را به رایگان در اختیار شما قرار بدیم.

فقط کافیه با ما «تماس» بگیری.

جهت بهبود روند خرید شما عزیزان به بخش «مشاوره با کارشناسان ما» مراجعه و یا به صفحه «فروشگاه» بروید.

 

#یه_روز_خوب_از_شب_قبل_شروع_میشه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بروزرسانی سایت در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ *** ارسال رایگان خرید بالای ۶۰۰ هزار تومان
+

منو فروشگاه